Nasi podopieczni w Stanach Zjednoczonych

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Nasi podopieczni w Stanach Zjednoczonych

Właśnie otrzymaliśmy relację z pobytu w USA od naszych podopiecznych – drużyny Debeściaków ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Suwałkach. Dzieciaki wzięły udział w Światowej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination w Knoxville. Jak to się stało, że tam trafili?

1 kwietnia Debeściaki pojawiły się we Wrocławiu, żeby zaprezentować swoje umiejętności podczas XI Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności Destination Imagination – Oczyma Wyobraźni. Okazało się, że młodzi Suwalczanie nie mają sobie równych w Wyzwaniu Teatralnym. Nagrodą był wyjazd do Ameryki i udział w światowej edycji tego wydarzenia.

Poza pokazaniem swoich umiejętności teatralnych dzieciaki miały okazję zawrzeć nowe znajomości z dziećmi z całego świata, porozmawiać w języku angielskim(co dla kilkulatków stanowi spore wyzwanie) oraz oczywiście wziąć udział w wielu dodatkowych zadaniach. Największą przygodą okazała się wizyta w Universal Studio, gdzie Debeściaki w mgieniu oka przeniosły się do świata Harrego Pottera i Parku Jurajskiego. Wartą zapamiętania była także wizyta w Disneylandzie.

Debeściaki wraz ze swoimi nauczycielkami - trenerkami w Stanach odniosły ogromny sukces – 31 miejsce w światowej klasyfikacji Olimpiady Kreatywności.

Niezmiernie miło nam słyszeć, że wsparcie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przyniosło takie efekty! Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!

Zespół SSSE.

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść