Pokaż swoje umiejętności, zawód to klucz do sukcesu

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Pokaż swoje umiejętności, zawód to klucz do sukcesu

Szanowni Państwo

W miniony piątek, 12 kwietnia, odbył się finał trzynastej już edycji konkursu „Pokaż swoje umiejętności, zawód to klucz do sukcesu”. Konkurs ten organizowany jest przez Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach. Mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół w których prowadzone jest nauczanie na kierunkach zawodowych z 6 powiatów (suwalskiego, augustowskiego, sejneńskiego, oleckiego, ełckiego oraz białostockiego).
Jury konkursu przyznało łącznie sześć nagród oraz dwa wyróżnienia w dwóch kategoriach – projektów indywidualnych oraz projektów grupowych. Ponadto, 11 uczniów zostało wyróżnionych za udział.

Z przyjemnością informujemy, że Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. ufundowała nagrody dla finalistów. Prezes Zarządu SSSE S.A., wręczył jedną z nagród uhonorowanemu Uczniowi. Jednocześnie, w imieniu zgromadzonych gości złożył podziękowania Dyrekcji oraz Pracownikom ZST za organizację konkursu oraz duże zaangażowanie we współpracę z przedsiębiorcami działającymi na obszarze Strefy, jak i poza nią. Korzystając z okazji, zaprosił również do składania wniosków o przyznanie stypendium Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Serdecznie gratulujemy Uczniom wspaniałych prac, życząc jednocześnie zapału do dalszego rozwijania swoich pasji. Pragniemy, złożyć wyrazy szacunku Nauczycielom i Pedagogom, kierującym kształceniem młodzieży.

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść