Zaproszenie - Polsko-Niemieckie Forum Gospodarcze w Berlinie

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Zaproszenie - Polsko-Niemieckie Forum Gospodarcze w Berlinie

Szanowni Państwo

niniejszym serdecznie zapraszamy na Polsko-Niemieckie Forum Gospodarcze, które odbędzie się w dniu 18 marca 2019 r. w siedzibie Federalnego Ministerstwa Gospodarki i Energii w Berlinie.

Polska i Niemcy są silnymi partnerami gospodarczymi i politycznymi centrum Europy. Wspólnie chcemy wykorzystać przemysłowy i gospodarczy potencjał digitalizacji, transformacji energetycznej i mobilności oraz stworzyć warunki, w których nowe technologie będą wzmacniały konkurencyjność naszych gospodarek.

Polsko-Niemieckie Forum Gospodarcze „Digitalizacja – Energia – Mobilność” służyć będzie pogłębieniu dialogu między Polską a Niemcami na tematy o wymiarze przyszłościowym oraz zainicjowaniu nowych wspólnych projektów. Panele z udziałem przedstawicieli wysokiego szczebla i liczne warsztaty stanowią dobrą okazję do wymiany poglądów i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami rządu i administracji z Polski i z Niemiec, przedsiębiorcami i przedstawicielami związków i organizacji z obu krajów. Ponadto w ramach nieformalnego forum B2B przedstawiciele firm będą mieli okazję do nawiązywania kontaktów.

Pod poniższym linkiem można zarejestrować się na forum: Rozpoczęcie rejestracji

Oficjalne zaproszenie i wstępny program znajdą Państwo na stronie do rejestracji.

W przypadku pytań lub gdy będzie potrzebna Państwu pomoc na miejscu prosimy o kontakt z zespołem ds. organizacji pod następującym adresem: Deutsch-Polnisches-Wirtschaftsforum@bmwi-registrierung.de

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść