Międzynarodowe Zamówienia Publiczne dla polskich firm - Informator nr 9/2018

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Międzynarodowe Zamówienia Publiczne dla polskich firm - Informator nr 9/2018

Szanowni Państwo, Szanowni Przedsiębiorcy,

Zapraszamy do zapoznania się z treścią Informatora 9/2018 wydanego przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii Departament Współpracy Międzynarodowej Zespół Międzynarodowych Zamówień Publicznych, w którym znajdą Państwo między innymi informacje o międzynarodowych zamówieniach publicznych, w których mogą uczestniczyć polskie firmy.

  1. Zachęcamy do zaglądania na stronę: https://mpit.bip.gov.pl/przetargi-nato/. W ostatnich tygodniach instytucje i bazy NATO ogłosiły wiele interesujących przetargów, w tym na terenie Polski, np.:

  1. Agencja Komunikacji i Informacji NATO (NCIA) przedstawiła informację o zamiarze ogłoszenia przetargu na przedsięwzięcie: Advanced Link Analysis and Monitoring (ALAM) Tool for Ship Shore Ship Buffer (SSSB) System. Szacunkowa wartość zamówienia - 435.402 Euro. https://mpit.bip.gov.pl/przetargi-nato/komunikat-nr-109-18.html,

  2. U. S. Army Corps of Engineers zamierza ogłosić przetarg na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie kompleksu remontowo - magazynowego na terenie Bazy Lotniczej w Powidzu, Polska. Szacunkowa wartość zamówienia: $100.000.000 - $250.000.000 https://mpit.bip.gov.pl/przetargi-nato/komunikat-nr-112-18.html,

Jednocześnie informujemy, że Departament Handlu i Współpracy Międzynarodowej MPiT organizuje w dniu 5 grudnia 2018r. konferencję „Moda na zamówienia organizacji międzynarodowych” na której zostaną zaprezentowane:

  • 20 organizacji międzynarodowych, w których polskie firmy mają szanse, aby ubiegać się o zamówienia lub uczestniczyć w projektach wraz z prezentacją produktów lub usług, poszukiwanych przez te organizacje oraz rynki, na które są one dostarczane.
  • 5 modeli wsparcia firm na rynku zamówień organizacji międzynarodowych stosowanych przez administrację publiczną w innych krajach
  • rekomendacje dla władz publicznych, co do działań niezbędnych do podjęcia, instrumentów, które powinny zostać opracowane lub usprawnione w celu wsparcia polskich firm w uzyskiwaniu zamówień organizacji międzynarodowych.

Konferencja zostanie zorganizowana w Warszawie w budynku MPiT. Do udziału w konferencji zapraszamy przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji wspierających internacjonalizację polskich firm. Szczegółowe informacje będą dostępne na stronie www.przetargi-miedzynarodowe.gov.pl, wraz z formularzem rejestracji .

Przedsiębiorców, którzy są zainteresowani przetargami międzynarodowymi na dostawę określonych towarów zapraszamy do bieżącego przeglądania strony www.przetargi-miedzynarodowe.gov.pl i kontaktowania się bezpośrednio z instytucjami- organizatorami przetargów.

 Informator-9-18(październik)

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść