Kolejna edycja "Akademii Klastra" już wkrótce!

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Kolejna edycja "Akademii Klastra" już wkrótce!

Szanowni Państwo

Miło nam poinformować, iż w najbliższych dniach Klaster Obróbki Metali rozpocznie rekrutację na szkolenia "Akademia Klastra" współfinansowane z projektu "Inteligentna SUPER FABRYKA - Wzrost międzynarodowej konkurencyjności Klastra Obróbki Metali".

Tegoroczna Akademia to 10 dwudniowych szkoleń realizowanych w okresie październik - grudzień 2018, podzielonych na 3 bloki tematyczne.

Pierwszy, najobszerniejszy blok, dedykowany zostanie kompetencjom interpersonalnym, a znajdą się w nim takie szkolenia, jak: podnoszenie efektywności zespołu produkcyjnego, narzędzia i techniki skutecznego zarządzania, kompetencje interpersonalne na stanowiskach technicznych, komunikacja w zespołach projektowych oraz wystąpienia publiczne.

Kolejny blok poświęcony jest szkoleniom z zakresu handlu i rozwoju współpracy zagranicznej, a tematy, które będą zrealizowane, to: pozyskiwanie i obsługa klienta, różnice międzykulturowe oraz expo-marketing i klauzule kontraktowe w handlu zagranicznym.

Trzeci blok to szkolenia z tematyki planowania i harmonogramowania produkcji oraz zarządzania kosztami produkcji.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych szkoleń oraz zasady udziału w Akademii można uzyskać  w biurze Klastra http://metalklaster.pl/pl/klaster/ 

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść