III edycja Forum Biznesowe Pogranicza METAL INDUSTRY DESIGN 25-26 października Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

III edycja Forum Biznesowe Pogranicza METAL INDUSTRY DESIGN 25-26 października Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach

Szanowni Państwo,

Park Naukowo – Technologiczny Polska Wschód w Suwałkach jest współorganizatorem III edycji Forum Biznesowe Pogranicza METAL INDUSTRY DESIGN które odbędzie się 25-26 października 2018 r. w siedzibie Parku ul. Innowacyjna 1 16-400 Suwałki.
Głównym organizatorem Forum jest Prezydent Miasta Suwałki. Patronat honorowy objęli m.in. Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Wojewoda Podlaski oraz Marszałek Województwa Podlaskiego. Do grona partnerów strategicznych tegorocznej edycji należą: Politechnika Białostocka, Resursa Podlaska, Klaster Obróbki Metali, Izba Przemysłowo - Gospodarcza w Suwałkach, Izba Przemysłowo – Handlowa w Białymstoku oraz Forum Przedsiębiorczości Polskiej „Korona”.
Jest to wydarzenie kongresowe, które ma na celu zgromadzenie przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji okołobiznesowych, samorządowców oraz ekspertów, aby wspólnie zastanowić się nad problematyką – wiodącej w regionie – branży metalowo -maszynowej, która wpisuje się w Inteligentne Specjalizacje Województwa Podlaskiego oraz należy do najbardziej ekspansywnych sektorów przemysłu w Polsce.

Wydarzeniem towarzyszącym będą targi, na których wystawcy będą mogli promować swoje produkty oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe. Jednocześnie odbywać się będą umawiane spotkania biznesowe, na które zaproszeni zostaną przedstawiciele Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi.
Park Naukowo - Technologiczny Polska Wschód w Suwałkach należy do sieci Enterprise Europe Network, która skupia ponad 600 ośrodków otoczenia biznesu na całym świecie. Nasi zagraniczni partnerzy wesprą nasze działania i zapewnią udział zagranicznych przedsiębiorstw.

Wydarzeniem odbywającym się równolegle z Forum będą EAST DESIGN DAYS. To impreza współorganizowana przez Politechnikę Białostocką, Park Naukowo – Technologiczny, firmę Malow Sp. z o.o. oraz Resursę Podlaską. Nowoczesne wzornictwo i design produktu przemysłowego jako nieodłączne elementy budowania jakości i konkurencyjności współczesnych firm to główny temat rozważań panelistów podczas EAST DESIGN DAYS. Tym samym podczas wydarzenia nie może zabraknąć designerów, grafików, architektów, którzy będę prezentować i dyskutować na temat „dobrego designu” i jego wpływu na sprzedaż produktu oraz szkolić, młodych designerów, studentów z zakresu grafiki 3D, street art’u, projektowania i programowania photonem.

Zachęcamy do zapozanaia się z Agendą wydarzenia oraz Zaproszeniem.

 

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść