28. Forum Ekonomiczne

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

28. Forum Ekonomiczne

Szanowni Państwo
W dniach 4 – 6 września w Krynicy – Zdrój odbyło się 28. Forum Ekonomiczne. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce, nazywane polskim Davos.
W trakcie trzech dni trwania wydarzenia odbyło się ponad 350 różnorodnych paneli dyskusyjnych w aż 24 blokach tematycznych, m.in.: Forum Inwestycji, Biznes i Zarządzanie, Forum Regionów.
Z przyjemnością informujemy, że w gronie panelistów znalazł się Prezes Zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Leszek Dec. Wziął on udział w panelu zatytułowanym Pociąg do inwestycji. Wpływ rozwoju infrastruktury na gospodarkę. Podczas dyskusji poruszano kwestie związane nie tylko z infrastrukturą drogową, czy kolejową ale także infrastrukturą wolnego czasu, czy związaną z poprawą warunków życia w miastach. Obok Prezesa Leszka Dec wypowiadali się Pan Artur Soboń (Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju) Pan Ołek Honczaruk (Przewodniczący Iwano-Frankowskiej Obwodowej Administracji Państwowej na Ukrainie) oraz Pan Marek Ustrobiński (Wiceprezydent Radomia).
Ponadto w Forum udział wzięli przedstawiciele Rządu, w tym Premier Mateusz Morawiecki. Radę Ministrów ponadto reprezentowali m.in. Beata Szydło, Jerzy Kwieciński, Andrzej Adamczyk, Jan Krzysztof Ardanowski, Anna Zalewska, czy Jacek Czaputowicz.
Łącznie tegoroczna edycja Forum zgromadziła ponad 4 000 uczestników reprezentujących świat polityki, biznesu oraz mediów.

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść