WYNAGRODZENIA W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM I WARMIŃSKO-MAZURSKIM Raporty płacowe dla woj. podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, JESIEŃ 2018

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

WYNAGRODZENIA W WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM I WARMIŃSKO-MAZURSKIM Raporty płacowe dla woj. podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, JESIEŃ 2018

Omega HR to pierwszy w Polsce zaawansowany system do analityki wynagrodzeń i benefitów z benchmarkiem rynku. Aplikacja on-line jest oparta o najnowsze rozwiązania technologiczne, które pozwalają na analizę danych w dowolnym momencie. Kolejną zaletą aplikacji jest możliwość pobrania wykresów skonfigurowanych zgodnie z potrzebami użytkownika. Taki wykres jest gotowy do użycia na potrzeby prezentacji. Dzięki temu Omega HR to codzienne narzędzie pracy każdego profesjonalisty działu wynagrodzeń i benefitów.

W ramach wykupienia przez firmę aplikacji raportu płacowego Przegląd Wynagrodzeń oraz Omega HR, zapewniamy udział w zaawansowanym raporcie dedykowanym różnym branżom. W przygotowaniu są raporty:
- Raport płacowy produkcja z wydzieleniem raportów regionalnych: podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie;
- Raport płacowy produkcja z wydzieleniem branż: motoryzacyjna, budowlana, chemiczna, hotelarska, FMCG;

Trio Advisory od wielu lat prowadzi cykliczne badanie wynagrodzeń pracowników. Wyniki badania publikowane są w Przeglądzie Wynagrodzeń udostępnianym spółkom, które wzięły w nim udział. Przegląd Wynagrodzeń Trio Advisory to narzędzie wspierające pracę HR Managera. Pomaga prowadzić świadomą politykę wynagradzania.

Omega HR jest rozszerzeniem raportu Przegląd Wynagrodzeń i jako nowoczesne narzędzie on-line oparte o najnowsze rozwiązania technologiczne pozwala na analizę danych w dowolnym momencie, Narzędzie to daje możliwość tworzenia przejrzystych wykresów gotowych do użycia na potrzeby prezentacji. Każdy wykres możesz skonfigurować według potrzeb firmy.

Pogłębiona analiza płac pomaga w świadomym kształtowaniu poziomu wynagrodzeń, aby powiązać je z długofalową strategią firmy.
Korzystając z Omega HR maja Państwo możliwość tworzenia przejrzystych wykresów gotowych do użycia na potrzeby prezentacji. Każdy wykres możesz skonfigurować według potrzeb firmy.

Co zawiera raport?
• Wyniki porównania danych płacowych uczestnika w odniesieniu do danych rynkowych
• Analizę wszystkich stanowisk
• Dostęp do platformy on-line, umożliwiającej przeglądanie i filtrowanie danych zgodnie z indywidualnymi potrzebami uczestnika
• Warsztat omawiający wyniki badania firmy

Zachęcamy również do wypróbowania raportu w wersji demo, aby mogli Państwo przekonać sie o jego funkcjonalności jak i również do krótkiej wideokonferencji lub spotkania, abyśmy mogli przedstawić narzędzie i objaśnić metodologię naszych badań.

Raport z udziałem w badaniu, dla przedsiębiorców z Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, jest na specjalnych warunkach cenowych tj. 2 000 PLN netto (standardowa cena raportu to kwota 3 000 PLN netto). Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na stronach:
http://omegahr.pl/

http://trioadvisory.pl/obszary-ekspertyzy/raport-przeglad-wynagrodzen/

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Lidia Chlebowicz
Konsultant
TRio Advisory Sp. z o.o. sp. K.

M. +48 505 195 333
T. +48 22 444 79 10
E. l.chlebowicz@trioadvisory.pl 

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść