Misja Gospodarcza do Tanzanii (Dar es Salaam, Dodoma) 8-16 września 2018 r.

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Misja Gospodarcza do Tanzanii (Dar es Salaam, Dodoma) 8-16 września 2018 r.

Szanowni Państwo

 

Uprzejmie informujemy, że w dniach 8-16 września 2018 roku Krajowa Izba Gospodarcza wraz z Ambasadą RP w Dar es Salaam organizuje misję gospodarczą do Tanzanii dla przedstawicieli polskich firm, zainteresowanych podjęciem współpracy gospodarczej i inwestycjami na rynku tanzańskim.

Wyjazd skierowany jest przede wszystkim do firm z szeroko pojętej branży wodnej, zainteresowanych wejściem na rynek tanzański. Zapraszamy także do udziału w Misji firmy z sektora infrastruktury oraz rolniczego, które - wg oceny naszej Ambasady w Dar es Salaam – mają największe szanse na efektywną współpracę z rynkiem tanzańskim.

W programie merytorycznym Misji przewidujemy spotkanie z Ambasadorem RP w Tanzanii JE Krzysztofem Buzalskim, forum biznesowe i rozmowy B2B w Dar es Salaam. Po przelocie do Dodomy uczestnicy Misji wezmą udział w seminarium naukowo-eksperckim (12-13 września), spotkaniach B2B/B2G. Dla nie zainteresowanych udziałem w seminarium będziemy organizować spotkania i wizyty w ministerstwach i instytucjach otoczenia biznesu, ew. wizyty studyjne.

Krajowa Izba Gospodarcza w ramach Misji, poza programem merytorycznym, zadba o opracowanie strony logistycznej tj. zorganizowanie przelotów, transferów na miejscu, programu towarzyszącego. Przewidujemy przelot na trasie Warszawa – Dar es Salaam – Warszawa. Ponadto przelot liniami wewnętrznymi z Dar es Salaam do Dodomy oraz przejazd autokarem z Dodomy do Dar es Salaam połączony z noclegiem w Parku Narodowym Mikumi. Dokonamy rezerwacji hoteli.

Szacowany koszt misji to 13.500 PLN +23% VAT na osobę

Koszty udziału w misji stanowią koszty uzyskania przychodów

Powyższa cena obejmuje koszty przelotów w klasie ekonomicznej na trasie Warszawa-Dar sl Salam-Warszawa; przelotu z Dar es Salaam do Dodomy, przejazdów lokalnych i transferów lotniskowych, noclegów (2 w Dar es Salaam, 3 w Dodomie i 1 w Mikumi), koszty logistyczne związane z organizacją forum i spotkań oficjalnych i biznesowych; druku folderu zawierającego informacje o profilu i ofercie członków Misji, opiekę organizatorów ze strony KIG, a także ubezpieczenie.

Zachęcamy do zapoznania się z Programem ramowym oraz  zaproszeniem.

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie udziału TUTAJ nie później niż do 25 sierpnia br.

Prosimy o wpisywanie w formularzu informacji po angielsku; ułatwi  to korespondencję z partnerami w celu poszukiwania dla Państwa potencjalnych partnerów.
W rubryce opis firmy prosimy też o wpisanie Państwa oczekiwań względem rynku tanzańskiego oraz jakimi spotkaniami podczas Misji byliby Państwo zainteresowani. 

 

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść