Zaproszenie na seminarium otwierające drugi nabór do projektu Polskie Mosty Technologiczne

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Zaproszenie na seminarium otwierające drugi nabór do projektu Polskie Mosty Technologiczne

Szanowni Państwo

Polska Agencja Inwestycji i Handlu rozpoczyna II nabór do projektu zindywidualizowanego wsparcia MŚP w umiędzynarodowieniu ich innowacyjnej oferty na rynkach poza unijnych - Polskie Mosty Technologiczne (PMT).

Projekt Polskie Mosty Technologiczne wyposaża firmy w profesjonalne narzędzia przygotowujące je do wyjścia poza Europę i skutecznego poruszania się w zupełnie nowym środowisku biznesowym. Grantobiorcami projektu Agencji mogą być firmy z segmentu MŚP charakteryzujące się dużym potencjałem do internacjonalizacji swoich produktów, usług lub technologii. Z programu skorzystają także mali przedsiębiorcy, którzy planują zwiększenie wolumenu eksportu lub rozważają inwestycje na rynkach zagranicznych. Grant mogą również otrzymać innowatorzy, poszukując partnerów zagranicznych do realizacji prac badawczo - rozwojowych (B+R) i zewnętrznych źródeł finansowania tej działalności.

Co istotne, z unikalnej wiedzy doświadczonych ekspertów przedsiębiorcy skorzystają na każdym etapie realizacji PMT, również podczas budowy relacji z lokalnymi partnerami biznesowymi, a także w ramach tzw. opieki po-projektowej.

Już 6 września odbędzie się seminarium otwierające drugi nabór do projektu Polskie Mosty Technologiczne. Na spotkanie Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza firmy z sektora MŚP zainteresowane wejściem na rynki Chin, Wietnamu oraz Japonii.

REJESTRACJA odbywa się przez System Obsługi Elektronicznej i trwa do 3 września.

Z uwagi na limit miejsc PAIiH zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia. Rejestracja nie jest więc równoznaczna z potwierdzeniem uczestnictwa. O zakwalifikowaniu do udziału będą Państwo informowani drogą elektroniczną.

Udział w seminarium jest bezpłatny.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych Przedsiębiorców do udziału w seminarium.

 

Nie przegap!...

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść