20 czerwca rusza czwarta edycja Polish Tech Day w Londynie

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

20 czerwca rusza czwarta edycja Polish Tech Day w Londynie

Szanowni Państwo

W londyńskiej siedzibie Google odbędzie się 4. edycja Polish Tech Day. Największa zagraniczna impreza promująca polskie technologie zgromadzi innowacyjne startupy i przedsiębiorstwa sektora technologicznego z Polski i Wielkiej Brytanii. Wydarzenie jest organizowane przez PlugIn, think tank założony przez dwóch Polaków w Londynie.
Wydarzenie to zbiega się z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, dlatego też motywem przewodnim Polish Tech Day w tym roku jest pojęcie WOLNOŚCI i TECHNOLOGII. Podczas wydarzenia zostaną poruszone tematy wpływu nowych technologii na społeczeństwa, oraz znaczenie wolności w kształtowaniu i rozwoju technologii w dzisiejszych czasach.

W tegorocznych panelach dyskusyjnych wezmą udział liderzy najgorętszych polskich firm technologicznych podbijających światowy rynek. W imprezie udział biorą zarówno najbardziej aktywne startupy, kadra zarządzająca międzynarodowych korporacji, jak również brytyjskie organizacje szukające interesujących partnerów biznesowych oraz możliwości inwestycyjnych w Polsce.

Główną częścią konferencji będą panele dyskusyjne, które porównają zagadnienia z obszaru technologii z perspektywy Polski oraz Wielkiej Brytanii. W jednym z nich Dr Aleksandra Przegalińska, ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji która na co dzień prowadzi badania na amerykańskim Massachusetts Institute of Technology, poruszy kwestię wpływu nowych technologii na kształtowanie rynku pracy. Omówiona zostanie również rola wolności i jej wymiar: przykładowo, czy sztuczna inteligencja powinna posiadać prawa obywatelskie, oraz gdzie powinna znajdować się granica moralna w wyznaczaniu tego rodzaju praw i przywilejów.

Podczas Polish tech Day 2018 odbędzie się coroczny konkurs “Pitch To London”, prezentujący zwycięzców najbardziej prestiżowych konkursów dla start-upów w Polsce, takich jak Wolves Summit, infoShare Startup Contest czy ABSL Startup Challenge. Uczestniczące start-upy będą rywalizować poprzez prezentacje przed jury złożonym z brytyjskich i międzynarodowych inwestorów i ekspertów. Będzie to niepowtarzalna szansa aby zapoznać się z najgorętszymi polskimi startupami.

Udział w Polish Tech Day 2018 jest bezpłatny.Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.polishtechday.com

 

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść