Zaproszenie na Seminarium „Jak z sukcesem wprowadzić produkty na nowe rynki” 5 czerwca Białystok

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Zaproszenie na Seminarium „Jak z sukcesem wprowadzić produkty na nowe rynki” 5 czerwca Białystok

Szanowni Państwo


W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego - Koordynatora Wschodniego Klastra Budowlanego - Krajowego Klastra Kluczowego chcielibyśmy serdecznie zaprosić na Seminarium „Jak z sukcesem wprowadzić produkty na nowe rynki”.

Seminarium skierowane jest do wszystkich przedsiębiorstw budowlanych. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniu 5 czerwca 2018 r. w Białymstoku, Villa Tradycja, ul. Włókiennicza 5, 15-464 Białystok, godz. 9:30.

Zapraszamy serdecznie członków Wschodniego Klastra Budowlanego oraz wszystkie firmy z branży budowlanej w Polsce do udziału w tym wydarzeniu!

Prelegenci to osoby z bogatym doświadczeniem i ogromną wiedzą merytoryczną, dlatego też udział w wydarzeniu będzie miał praktyczne przełożenie na realizowaną przez Państwa firmę politykę sprzedaży produktów na nowych rynkach, w tym rynkach międzynarodowych. Spotkanie będzie miało charakter aktywizująco – motywujący, umożliwi wszystkim uczestnikom udział w ciekawej dyskusji, wymianę poglądów oraz nawiązanie wielu kontaktów biznesowych.

Program  Formularz zgłoszeniowy 

UDZIAŁ W SEMINARIUM JEST BEZPŁATNY!!! ZAPRASZAMY!!

Prosimy o potwierdzenie obecności i przesłanie formularzy zgłoszeniowych pod adresem mailowym: biuro@budowlanyklaster.pl

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść