Konferencja „Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o gospodarce” z udziałem Prezydenta RP

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Konferencja „Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o gospodarce” z udziałem Prezydenta RP

Szanowni Państwo,
Informujemy, że rozpoczęliśmy nabór wniosków o przyznanie stypendium, w ramach prowadzonego W dniu 11 kwietnia 2018 roku, w Pałacu Prezydenckim, odbyła się Konferencja „Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o gospodarce” z udziałem Prezydenta RP.

Konferencję otworzył Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda. Pan Prezydent, w swoim wystąpieniu wskazał, że w ustawie zasadniczej, społeczna gospodarka rynkowa ma trzy filary: wolność gospodarczą, wolność prywatną oraz dialog. Jako brakujące elementy wymienił pracę człowieka oraz społeczną odpowiedzialność biznesu. W związku z tym zainicjował dyskusję, której przedmiotem było pytanie, czy przepisy dotyczące gospodarki, zawarte w Konstytucji RP, powinny w tym zakresie być rozszerzone i bardziej sprecyzowane. W panelu o tej tematyce wzięli udział: Pan dr Jerzy Kwieciński - Minister Inwestycji i Rozwoju, Pan prof. Marek Chrzanowski - Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego, Pan prof. Dariusz Dudek – Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Pan Piotr Woźniak – Prezes Zarządu PGNiG. Następnie odbyła się dyskusja, w której udział wzięli zgromadzeni goście.

Z przyjemnością informujemy, że uczestnikiem konferencji był Prezes Zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Pan Leszek Dec.

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść