Kolejne firmy otrzymały od SSSE S.A. decyzje o wsparciu nowych inwestycji

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Kolejne firmy otrzymały od SSSE S.A. decyzje o wsparciu nowych inwestycji

W ostatnich dniach Zarząd Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. wydał kolejne decyzje o wsparciu.

Otrzymały je firmy: PARBET – Łukasz Arasimowicz oraz PLASTYL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

PARBET zrealizuje nową inwestycję w miejscowości Toczyłowo w gminie Grajewo, gdzie powstanie zakład produkcyjny, który będzie przygotowywał prefabrykowane elementy betonowe i inne wyroby z betonu. Planowane nakłady inwestycyjne, związane z realizacją inwestycji, wyniosą co najmniej 1,5 mln zł. Przedsiębiorca utworzy trzy nowe miejsca pracy.
PARBET to doświadczony producent elementów betonowych, który specjalizuje się przede wszystkim w wytwarzaniu produktów przeznaczonych do budowy ogrodzeń betonowych. Współpracuje głównie z klientami na terenie województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.
Więcej informacji o firmie PARBET https://parbet.pl 

PLASTYL Sp. z o.o. to producent wysokiej klasy profili z tworzyw sztucznych, takich, jak PCV i WPC, który ma swoją siedzibę w Ełku. Nowa inwestycja będzie zrealizowana w miejscowości Niedźwieckie, w powiecie ełckim, gdzie w nowo powstałym zakładzie będą produkowane wyroby dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Realizacja nowej inwestycji wiązać się będzie z poniesieniem kosztów kwalifikowanych w wysokości co najmniej 3,5 mln złotych oraz zwiększeniem dotychczasowego poziomu zatrudnienia z 26 do 28 pracowników.
Więcej informacji o firmie PLASTYL https://plastyl.com.pl/ 

W 2021 roku Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wydała 27 decyzji o wsparciu nowych inwestycji. Firmy łącznie zadeklarowały poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 614 mln zł oraz utworzenie 133 miejsc pracy.

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść