Zapraszamy na webinarium "WHT - praktyczne zagadnienia z uwzględnieniem orzecznictwa unijnego i krajowego" - 18.03.2021 godz. 11:00

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Zapraszamy na webinarium "WHT - praktyczne zagadnienia z uwzględnieniem orzecznictwa unijnego i krajowego" - 18.03.2021 godz. 11:00

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. oraz Kancelaria TLA zapraszają na bezpłatne webinarium
„WHT - praktyczne zagadnienia z uwzględnieniem orzecznictwa unijnego i krajowego”.

Agenda:

* Rzeczywisty właściciel
* Należyta staranność
* Dywidendy/odsetki
* Usługi pośrednictwa
* Certyfikat rezydencji
* Kontrole w zakresie WHT
* Pozostałe zagadnienia

Termin: 18.03.2021 godz. 11:00
Przewidywany czas trwania webinarium - 1h

Link umożliwiający zapisanie się na webinarium: https://app.evenea.pl/event/wht/ 

Każdy uczestnik po zapisaniu się otrzyma drogą mailową link umożliwiający uczestnictwo w webinarium.

W trakcie webinarium będzie istniała możliwość zadawania pytań prowadzącym natomiast po webinarium jego uczestnicy otrzymają prezentację, link do nagrania, jak również będą mogli skorzystać z dodatkowych konsultacji. Informacje o szczegółach konsultacji zostaną przedstawione w trakcie webinarium.

Prowadzący:

Krzysztof Koniewski - licencjonowany doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w takich firmach jak Roedl Partner, PwC, Deloitte. Pełniąc funkcje menedżerskie był odpowiedzialny za zespół German Desk ukierunkowany na obsługę klientów niemieckojęzycznych. Rozwijając specjalizację w zakresie podatków pośrednich, skutecznie i z wieloma sukcesami doradzał klientom, również w zakresie podatków dochodowych. Krzysztof na konto swoich osiągnięć zawodowych może zapisać w szczególności bardzo wysoką skuteczność w sporach z organami podatkowymi oraz wdrożenie u klientów wielu rozwiązań istotnie poprawiających strukturę rozliczeń podatkowych.

Karolina Wokurka - absolwentka administracji na Uniwersytecie Wrocławskim, z Kancelarią TLA współpracuje od 2019 r. Specjalizuje się w podatkach dochodowych oraz w podatku VAT, uczestnicząc w projektach m. in. w zakresie cen transferowych, podatku u źródła, rozliczania transakcji krajowych i międzynarodowych, VAT compliance. Wolny czas spędza aktywnie, podróżując i poznając nowe miejsca.

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść