Zaproszenie na webinarium "Odpowiedzialność członków zarządu i menedżerów" 3 marca 2021 godz. 11.00.

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Zaproszenie na webinarium "Odpowiedzialność członków zarządu i menedżerów" 3 marca 2021 godz. 11.00.

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. oraz Kancelaria TLA zapraszają na webinarium "Odpowiedzialność członków zarządu i menedżerów" , które odbędzie się 3 marca 2021 o godz. 11.00.

Agenda:

• Za co odpowiedzialność ponoszą członkowie zarządu na gruncie kodeksu spółek handlowych i prawa upadłościowego?
• Czy członek zarządu albo menedżer może odpowiadać za swoje działania karnie i podatkowo?
• Jak kształtuje się odpowiedzialność członków zarządu względem spółki i osób trzecich?
• Jak członkowie zarządu i menedżerowie mogą zabezpieczyć się przed ryzykami?
• Czym są i przed czym chronią ubezpieczenia władz spółki?

Termin: 03.03.2021 godz. 11:00
Przewidywany czas trwania webinarium - 1h

Link umożliwiający zapisanie się na webinarium: https://app.evenea.pl/event/odpowiedzialnoscczlonkowzarzaduimenedzerow/ 

Każdy uczestnik po zapisaniu się otrzyma drogą mailową link umożliwiający uczestnictwo w webinarium.

W trakcie webinarium będzie istniała możliwość zadawania pytań prowadzącym natomiast po webinarium jego uczestnicy otrzymają prezentację, link do nagrania, jak również będą mogli skorzystać z dodatkowych konsultacji. Informacje o szczegółach konsultacji zostaną przedstawione w trakcie webinarium.

Prowadzący:
Robert Smoczyński - Partner zarządzający w Kancelarii TLA, radca prawny i doradca podatkowy, posiadający wieloletnie doświadczenie pracy w firmach tzw. Wielkiej Czwórki. Przed powstaniem TLA zajmował stanowisko Senior Menedżera w biurze Deloitte we Wrocławiu. Robert Smoczyński zdobył doświadczenie zawodowe podczas realizacji licznych projektów z zakresu doradztwa podatkowego. Zakres tych projektów obejmował między innymi przygotowywanie efektywnych podatkowo rozliczeń oraz struktur organizacyjnych, jak również asystowanie Klientom podczas postępowań podatkowych oraz w trakcie negocjacji z władzami skarbowymi, a także reprezentowanie podatników przed sądami administracyjnymi.

Magda Gawdzis - Menadżer w Kancelarii TLA, radca prawny wpisany na listę prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Specjalizuje się w doradztwie w zakresie obsługi prawnej i korporacyjnej spółek. Kompleksowo wspiera średnich i dużych przedsiębiorców należących do międzynarodowych grup kapitałowych w zakresie sporządzania i negocjacji umów gospodarczych, inwestycyjnych i biznesowych oraz opracowywania dokumentów korporacyjnych i opinii prawnych. Ma na swoim koncie pozytywnie rozstrzygnięte spory gospodarcze, uczestniczyła w procesach restrukturyzacyjnych oraz likwidacyjnych spółek i innych podmiotów gospodarczych. Wieloletnie doświadczenie zdobyła poprzez udział w licznych projektach na rzecz podmiotów m.in. z branży automotive, e-commerce, budowlanej i produkcyjnej.

Jakub Dydak - Konsultant w Kancelarii TLA, z którą związany jest od 2019 r. i w której rozpoczął zdobywanie swojego doświadczenia zawodowego w dziedzinie prawa. Uczestniczy w projektach dotyczących prawa handlowego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej oraz szeroko pojętego prawa cywilnego zajmując się kompleksową obsługą prawną spółek.

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść