SPOTKANIE INNOWATORÓW

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

SPOTKANIE INNOWATORÓW

Zapraszamy na SPOTKANIE INNOWATORÓW w ramach inicjatywy PARP Connect & Scale up - poświęcone w całości otwartym innowacjom, podczas którego liderzy innowacji podzielą się doświadczeniem i dobrymi praktykami.

Wydarzenie jest realizowana przy udziale środków Funduszy Europejskich. PARP Connect & Scale up to przestrzeń, gdzie łączymy innowatorów na wspólnych spotkaniach i warsztatach, których celem jest budowa efektywnego rynku innowacji.

Tematem przewodnim spotkania jest KLASTRY, WSPÓŁPRACA, INNOWACJE

To będzie spotkanie o tym, w jaki sposób dobrze zorganizowana w ramach klastrów współpraca oparta o zaufanie pomiędzy przedsiębiorstwami, jednostkami naukowymi, wynalazcami, instytucjami otoczenia biznesu stwarza wymierne szanse do: wymiany wiedzy i doświadczeń, inspirowania się wzajemnego, podejmowania nowych ambitnych projektów, tworzenia innowacji, wprowadzania na rynek wspólnych produktów i usług, rozwoju przedsiębiorstw, tworzenia większej wartości, transformowania gospodarki, rozwoju kadr, sprawnego radzenia sobie z trudnościami... a tym samym dla podmiotów współpracujących ze sobą staje się trampoliną do ich ekspansji na arenie krajowej i międzynarodowej.

Spotkanie odbędzie się 24.11. 2020, start o godz. 9.50.
Online, po uprzedniej rejestracji TUTAJ

Dlaczego warto?

-Ekspercka wiedza (merytoryczne wystąpienia, realne i praktyczne "case studies" - historie przygniatających sukcesów i spektakularnych porażek);
-Przekrojowa ekspertyza (uchwycone różne optyki i konteksty dot. trendów i przyszłości organizacji);
-Społeczność innowatorów (także online'owa - kliknij i dołącz do niej!);
- Networking (fachowcy od innowacji, decydenci, influencerzy, przedsiębiorcy i rozpoznawalne osobistości sceny biznesu i innowacji).

Organizatorem wydarzenia jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu PARP Connect & Scale up współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, oś priorytetowa II pt.: ”Inno_LAB- Centrum analiz i pilotaży nowych instrumentów” oraz InterregEurope pt. Fostering Clusters’ Interregional Collaboration and Integration into International Value Chain - ClusterFY

Rejestrując się na wydarzenie akceptujesz Klauzulę Informacyjną: http://bit.ly/klauzula_CaSU 

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść