Kolejne decyzje o wsparciu wydane Przedsiębiorcom z obszaru SSSE S.A.

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Kolejne decyzje o wsparciu wydane Przedsiębiorcom z obszaru SSSE S.A.

Pomimo trwającego okresu pandemii Przedsiębiorcy z obszaru zarządzanego przez Suwalska Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A. nie zwalniają tempa i inwestują w rozwój swoich firm. 9 listopada Zarząd SSSE S.A. wydał kolejne – 38 i 39 -decyzje o wsparciu. Otrzymali je Przedsiębiorcy: SEA LIFE Sp. z o.o. z Augustowa oraz SERWISTAL Sp. z o.o. z Ełku.

Przedsiębiorca SEA LIFE Sp. z o.o. uzyskał wsparcie na realizację nowej inwestycji mającej na celu zwiększenie zdolności produkcyjnej istniejącego przedsiębiorstwa, zajmującego się produkcją łodzi motorowych. Inwestor zakłada budowę hali produkcyjnej, zakup maszyn i urządzeń oraz modernizację istniejących budynków. Planowana inwestycja obejmować będzie również instalację fotowoltaiczną. W związku z realizacją nowej inwestycji Przedsiębiorca SEA LIFE Sp. z o.o. poniesie koszty kwalifikowane w wysokości co najmniej 10 588 000 zł oraz zwiększy dotychczasowe zatrudnienie w wysokości 104 pracowników o 5 nowych pracowników.
SEA LIFE Sp. z o.o. z siedzibą w Augustowie, przy ul. J. Słowackiego 68, specjalizuje się w produkcji nowoczesnych łodzi motorowych. „Każda z łodzi powstaje w naszej firmie począwszy od wykonania projektu aż po końcowy etap jakim są testy przeprowadzane na wodzie”. Więcej o firmie TUTAJ.


39. decyzję o wsparciu otrzymał Przedsiębiorca SERWISTAL Sp. z o.o. ,który ma swoją siedzibę w Ełku, przy ul. Dojazdowej 2A. W celu realizacji nowej inwestycji na terenie Ełku, mającej na celu zwiększenie zdolności produkcyjnej, Inwestor poniesie koszty kwalifikowane o łącznej wartości co najmniej 11 000 000 zł oraz zwiększy dotychczasowe zatrudnienie, kształtujące się obecnie na poziomie 260 pracowników o 8 nowych. Głównym celem nowego projektu inwestycyjnego jest poprawa jakości produkowanych wyrobów poprzez zmodernizowanie linii produkcyjnych. SERWISTAL Sp. z o.o jest jednym z największych niezależnych serwisów stalowych w Polsce. Więcej o firmie TUTAJ

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść