Zaproszenie - Go Global − Go Virtual: spotkania online z przedsiębiorcami z Chorwacji i krajów Grupy V4, 09.10.2020 r.

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Zaproszenie - Go Global − Go Virtual: spotkania online z przedsiębiorcami z Chorwacji i krajów Grupy V4, 09.10.2020 r.

Krajowa Izba Gospodarcza jest współorganizatorem spotkań B2B online między przedsiębiorcami z Chorwacji i krajów Grupy V4 (Czechy, Polska, Słowacja, Węgry). https://kig.pl/spotkania-online-z-przedsiebiorcami-z-chorwacji-i-krajow-grupy-v4/ 

Wydarzenie odbędzie się 9 października, w ramach międzynarodowej inicjatywy Chorwackiej Izby Gospodarczej HGK „Go Global – Go Virtual”, której celem jest budowanie i rozwijanie kontaktów pomiędzy przedsiębiorcami z Chorwacji i z wybranych krajów.
Spotkanie Chorwacja – Grupa V4 ma przyczynić się do dalszego umocnienie relacji biznesowych w regionie oraz internacjonalizacji firm. Składać się będzie z dwóch części:
• plenarnej, zawierającej wystąpienia (m.in. organizatorów), prezentacje nt. możliwości biznesowych i inwestycyjnych w poszczególnych krajach
• spotkań B2B online

Firmy zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu i spotkaniach B2B powinny za pomocą platformy Go global-Go virtual/destination V4, zarejestrować się i opublikować swój profil działalności.
Link do rejestracji TUTAJ

Po zarejestrowaniu się każda firma będzie miała dostęp do listy uczestników wydarzenia i na podstawie profili firm i organizacji umieszczonych na platformie będzie mogła przystąpić do wyboru partnerów według swoich zainteresowań a następnie do organizacji wirtualnych spotkań B2B z firmami z Chorwacji lub Grupy Wyszehradzkiej (Czechy, Węgry, Polska i Słowacja).

Zachęcamy do udziału w spotkaniach B2B z firmami chorwackimi oraz przedsiębiorcami z Grupy V4.

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść