Udział SSSE w Forum Ekonomicznym

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Udział SSSE w Forum Ekonomicznym

W dniach 8 – 10 września odbyła się kolejna edycja Forum Ekonomicznego. Odmiennie w stosunku do lat poprzednich, przedstawiciele biznesu i polityki spotkali się w Karpaczu.

Rok 2020 obfituje w wiele wydarzeń wymagających rozmów i dyskusji – pandemia COVID – 19, wybory prezydenckie w Polsce, sytuacja na Białorusi. Dlatego też, pomimo panującej sytuacji epidemiologicznej w Karpaczu pojawiło się wielu gości. Wśród nich można wymienić chociażby Jadwigę Emilewicz (Wicepremier, Minister Rozwoju), Tadeusza Kościńskiego (Minister Finansów), Daniela Obajtka (Prezes Zarządu PGNiG), Swiatłana Cichanouska (liderka środowisk demokratycznych na Białorusi).

Z przyjemnością informujemy, że do jednej z dyskusji zaproszony został Prezes Zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Leszek Dec. Przedmiotem tego panelu były najlepsze systemy podatkowe sprzyjające innowacji i przedsiębiorczości. W debacie udział wzięli również Jan Sarnowski (Podsekretarz Stanu w Ministerswie Finansów), Krzysztof Mróz (Senator RP), Czesław Sadkowski (Parter Zarządzający Sadkowski i Wspólnicy Sp. K.), Michał Konowrocki (Dyrektor Zarządzający Uber Polska). Rozmowę moderował Robert Łaniewski (CEO Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego).

 

  

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść