Dofinansowanie do 80% wszystkich kosztów za udział w targach na całym świecie!

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Dofinansowanie do 80% wszystkich kosztów za udział w targach na całym świecie!

Polski Klaster Budowlany jest operatorem kolejnego Programu Promocji Polskiego Budownictwa, Oświetlenia, Wyposażenia Wnętrz oraz sektorów powiązanych. Dofinansowujemy do 80% wszystkich kosztów za udział w targach międzynarodowych, misjach zagranicznych, konferencjach. Udział w wydarzeniach stanowi okazję do zaprezentowania oferty na wybranych rynkach całego świata i zdobywania nowych kontaktów biznesowych. Każda firma indywidualnie definiuje rynki oraz wydarzenia, na których chce się pojawić z dofinansowaniem.

W tym momencie Polski Klaster Budowlany prowadzi kolejny nabór przedsiębiorstw zainteresowanych dofinansowaniem udziału w wydarzeniach w latach 2021-2023. Z Programu Promocji Polskiego Klastra Budowlanego korzysta już ponad 300 firm klastrowych .
Kategorie kosztów objętych dofinansowaniem w przypadku udziału w targach w charakterze wystawcy lub w przypadku udziału w misji gospodarczej to:
· dla wystawców zakup powierzchni targowej oraz realizacja zabudowy indywidualnej lub zgodnej ze standardem targowym,
· promocja w mediach targowych, zakup wejściówki dla wystawców i gości,
· zapewnienie zakwaterowania, podróży i ubezpieczenia osób w zgodzie z oczekiwanym standardem, w tym także transfery na miejscu wydarzenia,
· transport i ubezpieczenie eksponatów i materiałów promocyjnych,
· i wiele innych.

Cały proces obsługi, realizacji i rozliczenia projektu jest po Polskiego Klastra Budowlanego. Firmy deklarują jedynie uczestnictwo w projekcie oraz dostarczają potrzebne dokumenty wskazane przez Klaster.
W przypadku zainteresowania udziałem w Programie Promocji Polskiego Klastra Budowlanego, zachęcamy do kontaktu z Polskim Klastrem Budowlanym: biuro@budowlanyklaster.pl 

Nabór na targi Polski Klaster Budowlany

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść