Ruszyła strona internetowa dot. Tarczy Antykryzysowej

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Ruszyła strona internetowa dot. Tarczy Antykryzysowej

Wraz z wejściem w życie 1 kwietnia 2020 r. Ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, wprowadzająca rozwiązania mające m.in. na celu wsparcie przedsiębiorstw w kryzysie wywołanym pandemią COVID-19 („Tarcza antykryzysowa”), rząd uruchomił dedykowaną stronę internetową

Na stronie będzie można znaleźć komplet informacji o Tarczy Antykryzysowej. W tym o rozwiązaniach, za które odpowiadają instytucje publiczne i agencje, takie jak ZUS, KAS, ARP, BGK, itp.

Oprócz korzystania z infolinii, która ruszy 2 kwietnia, wszyscy użytkownicy strony – m. in. przedsiębiorcy, pracownicy oraz inne instytucje – będą też mogli wysyłać pytania na skrzynkę.

Witryna będzie również przekierowywać na strony, na których będzie można złożyć elektroniczny wniosek w danej sprawie.

Z uwagi na złożoność wielu mechanizmów pomocowych oraz szeroką gamę oferowanych w pakiecie produktów (od ulg, przesunięć terminów, po programy umożliwiające pozyskanie środków na utrzymanie firmy w kryzysie, czy zrekompensowanie utraconych dochodów), strona będzie cały czas ewoluowała.

Zachęcamy do systematycznego odwiedzania strony www.gov.pl/tarczaantykryzysowa 

 

 

Tarcza STRONA

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść