Śniadanie Biznesowe "Przetargi dla prywatnego sektora w projektach inwestycyjnych finansowanych przez Bank Światowy na Ukrainie i Białorusi"

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Śniadanie Biznesowe "Przetargi dla prywatnego sektora w projektach inwestycyjnych finansowanych przez Bank Światowy na Ukrainie i Białorusi"

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Bankiem Światowym na Ukrainie oraz Ambasadą RP w Kijowie serdecznie zapraszają do udziału w Śniadaniu Biznesowym. Wydarzenie odbędzie się 30 marca 2020 r. w Centrum Informacyjnym PAIH w Warszawie. Temat śniadania to: Przetargi dla prywatnego sektora w projektach inwestycyjnych finansowanych przez Bank Światowy na Ukrainie i Białorusi.


Podczas wydarzenia zostaną omówione aktualne przetargi na Ukrainie i Białorusi dostępne dla prywatnego sektora w projektach inwestycyjnych finansowanych przez Bank Światowy. Również dla gości została przygotowana prezentacja z zakresu prawnych aspektów udziału w przetargach na Ukrainie i Białorusi, natomiast o prowadzeniu biznesu na Ukrainie opowie doświadczony polski biznesmen działający na rynku ukraińskim.

W związku z tym, iż projekty finansowane przez Bank Światowy dotyczą obiektów użyteczności publicznej, to zaproszenie szczególnie kierujemy do firm z branż:

budownictwo,
energetyka,
sprzęt medyczny,
systemy IT,
zdrowie i edukacja,
infrastruktura drogowa,
sektor związany z obrotem gruntu (kartografia i geodezja).

Organizatorami wydarzenia są ZBH w Kijowie i ZBH w Mińsku Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu wraz z Biurem na Ukrainie Banku Światowego oraz Ambasadą RP w Kijowie. Partnerzy śniadania: Kancelaria Prawna Kosyło i Partnerzy oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie.

Szczegółowe informacje zamieszczone zostały w Programie.

Rejestracja na wydarzenie do 26 marca 2020 r. za pomocą elektronicznego formularza pod linkiem.

Kontakt:
Tetiana Chuzha
t.: +380 675399559
e.: tetiana.chuzha@paih.gov.pl

 

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść