Dziś rozpoczynają się Targi BUDMA 2020

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Dziś rozpoczynają się Targi BUDMA 2020

Blisko 1000 wystawców, setki nowości produktowych, technologicznych, a także usługowych. Ponadto konkursy, wydarzenia, warsztaty, seminaria, i przede wszystkim spotkania biznesowe oraz rozmowy o budownictwie. Tradycyjnie już, nowy rok branża budowlana inauguruje wizytą w Poznaniu.

Nie bez powodu BUDMA to targi budownictwa i architektury – nierozłącznie. Profesje te wzajemnie się przenikają, inspirują i rozwój jednej warunkuje postęp w drugiej. Śmiałym, nowatorskim projektom muszą sprostać techniki i technologie budowlane, a wszystko to podporządkowane jest wymaganiom współczesności.

Podczas BUDMY, w dniach 4-7 lutego 2020, nie zabraknie prezentacji najnowszych rozwiązań, projektów, a także refleksji nad rolą i wyzwaniami architektury.

Podczas targów, na wielu stoiskach wystawców, przygotowane są specjalne strefy pokazowo-warsztatowe, gdzie każdy fachowiec będzie miał możliwość własnoręcznego wypróbowania i sprawdzenia zalet innowacyjnego sprzętu budowlanego, narzędzi i materiałów.

Targi zostały podzielone na grupy tematyczne:
Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA
Targi Maszyn Budowlanych INTERMASZ
Targi Technologii dla Budownictwa Infrastrukturalnego INFRATEC
Targi Branży Kominkowej KOMINKI

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Polskiego Klastra Budowlanego hala 5, stoisko nr 3. Na stoisku o powierzchni 1200 m² reprezentować się będzie 15 klastrowych firm. Znajdą tam Państwo również materiały o Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz Katalogi firm prowadzących działalność gospodarczą na obszarze zarządzanym przez SSSE S.A.

 

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść