Weź udział w giełdzie kooperacyjnej na Hannover Messe 2020

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Weź udział w giełdzie kooperacyjnej na Hannover Messe 2020

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 20-24 kwietnia 2020 r. przy okazji targów Hannover Messe w Hanowerze w dniach 20 – 24 kwietnia 2020 r.
Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na świecie, w trakcie którego także można się zapoznać z najnowszymi rozwiązaniami IT dla przemysłu.
Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwia nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych z zagranicznymi partnerami, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą, dzięki możliwości zwiedzenia targów.
Dla kogo?
Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów oferujących swoje produkty i usługi szeroko pojętej branży przemysłowej, w szczególności w dziedzinie:
• rozwiązań software i hardware IT/ICT dla przemysłu;
• drukowania w technologii 3D;
• produkcji przemysłowej;
• obróbki skrawaniem, obróbki powierzchniowej;
• fotowoltaiki, energii wiatrowej i wodnej;
• zarządzania energią;
• automatyki przemysłowej i urządzeń pomiarowych;
• robotyki.

Na czym polega giełda?
• Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line (https://www.b2fair.com/Registration/hannovermesse2020/regRegistration/edit/0?partnerId=3276&tabs=1&landid=24) , wskazują swojego lokalnego partnera (PARP – Polish Agency for Enterprise Development – jeśli firma działa na terenie województwa mazowieckiego), a następnie określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
• Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;
• Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
• Po zamknięciu rejestracji (z reguły 1-2 dni robocze przed rozpoczęciem targów) system dokona automatycznego ustalenia agendy spotkań dla każdego z zarejestrowanych uczestników. Każdy z uczestników otrzyma swoją indywidualną agendę drogą mailową przed rozpoczęciem giełdy kooperacyjnej;
• W daniach 20 – 24 kwietnia 2020 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b.

Koszty
W przypadku rejestracji do 31 stycznia 2020 r. uczestnictwo w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatne. Jednakże główny organizator wydarzenia informuje, że firmy które zarejestrują się do 31 stycznia, a po tym terminie odwołają swój udział w wydarzeniu lub umówią w systemie mniej niż 2 spotkania z zagranicznymi partnerami, zostaną obciążone opłatą manipulacyjną w wysokości 150 euro.
Koszt rejestracji udziału od 1 lutego 2020 r. wynosi 75 euro za osobę.
Przedstawiciele firm zarejestrowani do udziału w wydarzeniu otrzymają bezpłatne bilety wejściowe na targi.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.


Polskie stoisko
Podczas tegorocznej edycji targów Hannover Messe Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje stoisko narodowe. Więcej informacji na temat możliwości bezpłatnej promocji na stoisku.
Dodatkowych informacji udziela Sławomir Biedermann, e-mail: slawomir_biedermann@parp.gov.pl 

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść