Zaproszenie na spotkanie pt. „Perspektywy rozwoju zrównoważonego finansowania - implikacje dla sektora przedsiębiorstw finansowych i niefinansowych w Polsce”

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Zaproszenie na spotkanie pt. „Perspektywy rozwoju zrównoważonego finansowania - implikacje dla sektora przedsiębiorstw finansowych i niefinansowych w Polsce”

Szanowni Państwo.

Zachęcamy Państwa do udziału w spotkaniu „Perspektywy rozwoju zrównoważonego finansowania - implikacje dla sektora przedsiębiorstw finansowych i niefinansowych w Polsce” współorganizowanym przez nasz resort.

W ramach kontynuacji dyskusji dotyczącej transformacji w kierunku zrównoważonego finansowania podczas spotkania poruszone zostaną następujące kwestie:
·       Czego dotyczą projekty legislacyjne w sprawie sustainable finance (SF) dla instytucji finansowych i przedsiębiorców?
·       Jakie czynniki mogą być uwzględniane w ramach podejmowania decyzji o przyznaniu finansowania?
·       Czy nowe regulacje mogą uniemożliwić pozyskanie finansowania? Czy istnieje możliwość zwiększenia swoich szans w pozyskaniu finansowania?
·       Jaki wpływ będą miały regulacje dot. zrównoważonego finansowania na działalność polskich przedsiębiorstw?
·       Jakie czynniki sprzyjają transformacji w kierunku zrównoważonego rozwoju? Jakie szanse przyniesie SF dla praktyki polskich przedsiębiorstw? Jak będzie oddziaływać na poszczególne branże?
·       Jakie czynniki utrudniają transformację w kierunku zrównoważonego rozwoju? Jakie są najważniejsze ryzyka związane z wdrożeniem SF dla działalności polskich przedsiębiorstw?

Część dyskusji będzie moderowana przez przedstawiciela EBRD.

Spotkanie odbędzie się 27 listopada, w godzinach 10.00-12.30, w siedzibie Deloitte (Q22, al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa).

Dodatkowe informacje na temat spotkania uwzględniające agendę, informacje o zaproszonych gościach oraz wskazówki jak zarejestrować się na to spotkanie znajdą Państwo na stronie internetowej: https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/events/events/Perspektywy-rozwoju-zrownowazonego-finansowania.html oraz https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/zarzadzania-procesami-i-strategiczne/articles/sustainability-insights/odpowiedzialne-finanse-w-koncepcji-zrownowazonego-rozwoju.html

Jednocześnie zachęcamy do wypełnienia ankiety.

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść