Seminarium dotyczące zatrudniania cudzoziemców w Polsce 8 listopada 2019 Suwałki

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Seminarium dotyczące zatrudniania cudzoziemców w Polsce 8 listopada 2019 Suwałki

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego oraz Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód zapraszają na spotkanie: „Cudzoziemiec w Polsce – legalność pobytu, pracy i delegowanie do krajów UE – regulacje prawne i rozwiązania w praktyce”, które odbędzie się 8 listopada 2019 r. (piątek) w godz. 9:30-15:00 w Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Innowacyjnej 1 w Suwałkach.

W trakcie seminarium zostaną omówione kluczowe wymogi prawne związane z zatrudnianiem cudzoziemców w polskich firmach. Uczestnicy spotkania uzyskają praktyczne wskazówki dotyczące procedury legalizacji pracy podejmowanej przez cudzoziemców w Polsce, dokumentów niezbędnych do legalnego zatrudnienia, zobowiązań podatkowych, ubezpieczeń oraz delegowania cudzoziemców za granicę. Zostaną również przedstawione skutki nielegalnego zatrudniania pracowników z zagranicy.

Część seminarium będzie połączone z dyskusją, sesją pytań i odpowiedzi oraz przeznaczona będzie na indywidualne konsultacje z prowadzącym.
Seminarium poprowadzi Pan Łukasz Żak – prawnik i specjalista w zakresie prawa gospodarczego oraz międzynarodowego, właściciel firmy doradczo – szkoleniowej Żak Legal Support Office.

Więcej informacji pod linkiem:https://pfrr.pl/praca-cudzoziemcow-w-polsce-seminarium-w-suwalkach/


Zgłoszenia
Prosimy o potwierdzenie przybycia na spotkanie do 4 listopada 2019 r. za pomocą formularza rejestracyjnego on-line dostępnego Tutaj

Liczba miejsc ograniczona.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „Enterprise Europe Network Wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

 

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść