Zaproszenie dla przedsiębiorców na bezpłatne warsztaty w ramach Akademii Wspierania Rozwoju MŚP - PULS BIZNESU

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Zaproszenie dla przedsiębiorców na bezpłatne warsztaty w ramach Akademii Wspierania Rozwoju MŚP - PULS BIZNESU

Szanowni Państwo,

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE ma przyjemność współtworzyć Akademię Wspierania Rozwoju MŚP, organizowaną przez „Puls Biznesu”.
W ramach Akademii przedsiębiorcy mają możliwość skorzystać z bezpłatnych warsztatów, dotyczących praktycznych aspektów obszarów istotnych z perspektywy procesów biznesowych zachodzących w firmach sektora MSP, w tym: finansowanie wzrostu, optymalizacja kosztów, narzędzia usprawniające przepływ informacji, bezpieczeństwo danych, instrumenty publiczne dostępne dla przedsiębiorców z danego regionu czy branży oraz obecnie jeden z najważniejszych dla MŚP obszarów dot. przygotowania do wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych etc.

Jednym z elementów warsztatu w tegorocznej edycji będzie usługa coachingu innowacji, czyli usługa analizy potencjału przedsiębiorstwa do wdrożenia innowacji, wykonana przez ekspertów branżowych, dedykowanych potrzebom danego przedsiębiorstwa. Usługa ta realizowana jest BEZPŁATNIE, w ramach projektu „Innovation Coach – wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I”, finansowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Usługa coachingu innowacji skierowana jest do firm, które nie posiadają doświadczenia w aplikowaniu o fundusze europejskie na prace badawczo-rozwojowe.

Plan edycji warsztatów 2019 jest następujący:
• 13 listopada - Szczecin
• 14 listopada - Wrocław
• 18 listopada - Lublin
• 19 listopada - Łódź
• 27 listopada - Sopot
• 28 listopada - Bydgoszcz

Plan edycji warsztatów będzie rozszerzany o inne miejscowości. Wszystkie informacje o wydarzeniach podane są na stronie https://www.innovationcoach.pl/wydarzenia 

W związku z pełnieniem roli partnera Akademii, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE ma możliwość wskazania 30 przedsiębiorstw z każdego regionu (województwa), w którym odbędą się warsztaty, które zostaną zaproszone do wzięcia udziału w warsztatach.

W związku z realizacją projektu Innovation Coach , Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE jest najbardziej zainteresowany zaproszeniem przedsiębiorców, którzy są na początku swojej innowacyjnej drogi i potrzebują wsparcia w analizie ich aktualnego potencjału oraz budowie ich przewagi konkurencyjnej, ze wsparciem funduszy europejskich.

Zapraszamy na stronę projektu: www.innovationcoach.pl oraz zachęcamy do kontaktu z opiekunem projektu oraz zarejestrowaniem firmy zainteresowanej udziałem w projekcie https://www.innovationcoach.pl/zglos-firme 

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść