Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej Re-energy. Zachęcamy do zapisów!

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej Re-energy. Zachęcamy do zapisów!

Szanowni Państwo,


Polski Klaster Budowlany został Partnerem Merytorycznym tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-energy. W związku z tym, chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w tym niezwykle ważnym i interesującym wydarzeniu.

Targi Re-energy odbędą się w dniach 10-11 września 2019 w Warszawskim Centrum EXPO XXI. W ramach nich zaplanowano również TermoEXPO Strefy termomodernizacji i efektywności energetycznej w budownictwie.

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-energy to unikatowe wydarzenie targowe dedykowane szeroko pojętej energii odnawialnej (OZE), podczas którego zostaną przedstawione najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. RE-energy to nie tylko możliwość pokazania jak w prosty sposób zadbać o środowisko, ekologicznie dostarczyć i generować energię. Jest to również okazja do poszerzenia wiedzy o energetyce i ekologii.

Strefa TermoEXPO to obowiązkowa pozycja w kalendarzu przedstawicieli branży termomodernizacji i szeroko interpretowanego ogrzewnictwa ekologicznego. Jest skierowana do wszystkich, którym zależy na podniesieniu efektywności energetycznej budynków, a tym samym na ograniczeniu zużycia ciepła do minimum.

Targi Re-energy będą bez wątpienia platformą wymiany wiedzy teoretycznej i praktycznej w obszarach budownictwa pasywnego, energooszczędnego, zeroenergetycznego czy dodatnioenergetycznego. Ponadto, w ramach nich odbędzie się szereg wydarzeń towarzyszących:
- IX Międzynarodowa Konferencja „Fotowoltaika w Polsce”,
- Forum Elektromobilności,
- Forum Budynek Energooszczędny w Praktyce,
- Round table about clean air,
- Konferencje „Budynki użyteczności publicznej w świetle przepisów UE”,
- Konferencja „Czysta energia, czyste powietrze w mieście”,
- IV Międzynarodowy Kongres Magazynowania Energii,
- Forum PV: jak nie instalować, jakich błędów unikać,
- Forum pomp ciepła,
- Forum: Rynek energii odnawialnej i efektywności energetycznej Ukrainy: nowy polsko-ukraiński horyzont inwestycyjny.

Firmy zainteresowane udziałem w Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej RE-energy w charakterze wystawcy lub zwiedzającego, zachęcamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego.

Natomiast te, które jeszcze się zastanawiają, więcej informacji o wydarzeniu mogą uzyskać u Pani Małgorzaty Bartkowski (M: +48 607 909 143, E: mbartkowski@fairexpo.pl).

 

 

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść