Polski Klaster Budowlany ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie do udziału w targach i misjach gospodarczych!

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Polski Klaster Budowlany ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie do udziału w targach i misjach gospodarczych!

Szanowni Państwo 

Dofinansowanie przyznawane jest w ramach IV edycji Programu Promocji Polskiego Budownictwa i Wykończenia Wnętrz na lata 2020-2023. Obejmuje nawet do 80 proc. kosztów związanych z udziałem w międzynarodowych wydarzeniach branżowych, w tym m.in. zakup i aranżację powierzchni, koszty pobytu oraz podróży.

Ze wsparcia oferowanego przez Polski Klaster Budowlany, a wcześniej Wschodni Klaster Budowlany, mogą skorzystać m.in. generalni wykonawcy, architekci, producenci materiałów i chemii budowlanej, producenci stolarki otworowej, wyposażenia wnętrz, mebli i rolet, a także firmy realizujące inne działania związane z branżą budowlaną i branżami pokrewnymi.

Przedsiębiorcy mogą uzyskać dofinansowanie nawet do 80 proc. kosztów związanych z:
- zakupem powierzchni targowej, jej zabudową oraz wyposażeniem,
- dojazdem i transportem elementów wystawienniczych,
- ubezpieczeniem (uczestników i eksponatów),
- kosztem pobytu,
- organizacją kolacji biznesowych i spotkań z instytucjami oferującymi wsparcie eksperckie w zakresie prawnym, finansowym, podatkowym oraz certyfikacyjnym.

Dokumenty uczestnictwa w IV edycji Programu Promocji Polskiego Budownictwa i Wykończenia Wnętrz przymowane są do 9 lipca. Firmy zainteresowane udziałem proszone są o kontakt z Adamem Krajewskim, przedstawicielem biura Klastra - tel. + 48 665 850 248, e-mail: a.krajewski@polskiestowarzyszenie.pl


Więcej informacji o Programie Promocji Polskiego Budownictwa oraz dokumenty do wypełnienia: deklarację uczestnictwa oraz listę wydarzeń, w których chcielibyście Państwo wziąć udział, można znaleźć na stronie internetowej Klastra 

 

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść