Szkolenia i konsultacje dla firm SSSE

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Szkolenia i konsultacje dla firm SSSE

Od czerwca rusza kolejny cykl szkoleń dla pracodawców (podmiotów zatrudniających), które pomogą przygotować się do wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych w ich firmach.

Za pośrednictwem SSSE zapraszamy wszystkie chętne osoby zarówno Pracodawców,Działy Finansowo – Księgowe jak i pracowników czy delegacje Rad Pracowniczych.

Organizatorem szkoleń jest PFR Portal PPK Sp z o.o. (spółka Polskiego Funduszu Rozwoju), odpowiedzialna za upowszechnianie wiedzy na temat wdrażania i funkcjonowania Pracowniczych Planów Kapitałowych,szkolenie jest typu „ otwartego „ dla wszystkich zainteresowanych i oczywiście bezpłatne.
Formuła warsztatowa prowadzonych szkoleń pozwala uczestnikom na zdobycie kompleksowej wiedzy dotyczącej wdrażania przepisów, a także daje możliwość indywidualnych konsultacji z Ekspertem Regionalnym PPK, który jest osobą pierwszego kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwości w procesie wdrażania programu. Uczestnicy mają również dostęp do materiałów zamieszczanych na stronie mojeppk.pl oraz najnowszych aktualizacji i zagadnień prawnych. Szkolenia są nieodpłatne i organizowane na terenie całego kraju.

Najbliższe terminy szkoleń:
10.06.2019 Suwałki, Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna, ul. Noniewicza 49, godzina 9:30

 

Serdecznie zapraszamy 

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść