Informator 3/2019 Zespołu Międzynarodowych Organizacji i Zamówień Publicznych

Przełącznik języka

Wyszukiwarka

Informator 3/2019 Zespołu Międzynarodowych Organizacji i Zamówień Publicznych

Szanowni Państwo


Zapraszamy do zapoznania się z Informatorem 3/2019, który wydawany jest przez Zespół Międzynarodowych Organizacji i Zamówień Publicznych Departamentu Handlu i Współpracy Międzynarodowej w MINISTERSTWIE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I TECHNOLOGII.

W najnowszym numerze omówione zostały główne zmiany wprowadzone, w przyjętym 28 maj 2019 r., regulaminie zgłaszania w formie nominacji oraz udzielania deklaracji uprawnienia w ramach Programu Inwestycyjnego NATO w Dziedzinie Bezpieczeństwa (NSIP) i w pozostałych przetargach ogłaszanych przez agencje, dowództwa sojusznicze i inne instytucje NATO. Regulamin wraz z nowymi wzorami wniosków, dostępny jest na stronie: https://www.gov.pl/web/przedsiebiorczosc-technologia/przetargi-nato

Ponadto zamieszczono informację o ogłoszonych ostatnio komunikatach o przetargach NATO, a także informację o projekcie szkoleniowo-doradczy dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMŚP) z całej Polski, który ułatwia udział w międzynarodowych przetargach.
Projekt kierowany jest do tych przedsiębiorstw, którym zależy na rozwoju i zwiększeniu zysków ze swojej działalności poprzez udział w zagranicznych zamówieniach publicznych. Zapewnia nie tylko pomoc prawną, ale również szkolenia, dzięki którym przedsiębiorcy zdobędą niezbędną wiedzę o wybranych rynkach zamówień publicznych.
Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym Informatorem. Do pobrania tutaj

PRZEDSIĘBIORCY / COMPANY

PARTNERZY / PARTNERS

Siedziba spółki

ul. Noniewicza 49
16-400 Suwałki
tel.: (+48 87) 565 22 17
ssse@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

Biuro w Ełku

ul. Mickiewicza 15
19-300 Ełk
tel.: (+48 87) 610 62 72
elk@ssse.com.pl

treść